Yükleniyor…

Ulusal Aşçılık Kampı için geri sayım başladı...

Aşçılar diyarı Bolu’nun Mengen ilçesinde gerçekleşecek olan Ulusal Aşçılık Kampı 2018 için geri sayım başladı! Ana Gıda destekçisi Pınar’ın olduğu kamp, her yıl Nisan ayında gerçekleşiyor.

Ulusal Aşçılık Kampı; Türkiye’nin dört bir yanında gastronomi eğitimi veren üniversitelerin Aşçılık, Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Mutfak Sanatları ve Yönetimi programlarında bulunan öğretim görevlileri ile öğrencilerini buluşturuyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan kamp, 22- 29 Nisan tarihleri arasında Bolu’nun Mengen ilçesinde gerçekleştirilecek. 55 üniversitenin 72 program ve bölümünden 224 öğrenci ve öğretim üyesine ev sahipliği yapacak olan Ulusal Aşçılık Kampı’nda, Türkiye’nin gıda öncüsü Pınar Et ve Pınar Süt ürünleri ile mesleki açıdan kendilerini geliştirmeleri için Türk ve dünya mutfağının incelikleri uygulamalı olarak gösterilecek.

Birçok aktivitenin yer alacağı kampta Kısık Ateş aktif rol alacak. Öğrenciler tüm kamp boyunca Kısık Ateş ile yakından tanışacak ve çeşitli sürprizler ile eğlenecekler.