Yükleniyor…

İzmir'de festivaller bir başka...İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali için son 1 gün...

Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan İzmir Çikolata & Tatlı Festivali; 20-23 Nisan 2018 tarihlerinde, İzmir Arena’da çikolataseverler ile buluşacak. Muhteşem deniz manzarası ve mekânın harika atmosferi eşliğinde yine tadına doyamayacağınız bir festival sizleri bekliyor.

Pınar’ın süt ve süt ürünleri destekçisi olduğu İzmir Çikolata & Tatlı Festivali; çikolata ve çikolatalı ürünlerin, sütlü ve şerbetli tatlıların yer aldığı en büyük festival olma özelliğine sahip.

Festivalde çikolatanın tarihdeki yolculuğundan; günümüz formuna kavuşana kadar geçtiği süreçleri öğrenirken, Türkiye’nin ünlü şeflerinin sunumu ile festival alanına kurulacak dev “Kısık Ateş” sahnesinde Pınar Krema, Pınar Ekşi Krema ve Pınar Taze peynir ürünleri ile yapılacak olan tatlıları tadacak, çikolata/çikolatalı ürünler hakkında workshoplar ve söyleşilere katılabileceksiniz. Ayrıca Pınar Süt ailesinin çikolatalı lezzetlerini de deneyebileceksiniz. Festivalin son gününde ise tüm miniklere yönelik olarak özel bir alan ve program ile tüm gün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği kutlanacak.